Якщо ви шукаєте пансіонат для людей похилого віку або будинок престарілих в Харківській області і для вас важливо мати можливість дістатися максимально швидко, щоб провідувати своїх близьких то ви на вірному шляху.
Наш пансіонат для людей похилого віку з повним пансіоном і чотириразовим харчуванням розташований в зеленій екологічно чистій зоні в районі Баварії в Харкові. Будівля розташована поруч з садом в 30 метрах від водойми, на великій території, що охороняється, є багато місця для відпочинку та прогулянок в парковій зоні.
Дістатися до нас не складно, зручні транспортні лінії поруч, можна дістатися на метро і автобусі.

У нас великий досвід роботи, досвідчений доброзичливий персонал, який створює для постояльців пансіонаті дійсно домашню затишну обстановку вже 12 років.
У нас багато позитивних відгуків від самих постояльців і звичайно рідних. Крім цього ви можете самостійно приїхати до нас і познайомитися з нашими умовами проживання та догляду особисто.
Наш менеджер буде раб відповісти на всі ваші запитання, пояснити, що потрібно зробити, щоб поселити вашого родича в нашому пансіонаті.
Хотілося б також відзначити, що "Гармонія" це приватний пансіонат (будинок для людей похилого віку Харків), ми забезпечуємо високий рівень комфорту для наших постояльців, але при цьому намагаємося утримати розцінки на проживання в розумних межах.
Для доставки пацієнта до нас в пансіонат ви можете скористатися послугою трансферу на спеціальному медичному автомобілі, обладнаному для перевезення пацієнтів з обмеженими можливостями. Ця послуга у нас надається по всій Україні.